KONST / Litografier / Färglitografi 16375043
nr 1637 5043
Lars Rading
(1954-1993), Sverige
Signerad, numrerad 49/150. Färglitografi, bildmått: 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Lars Rading, svensk bildkonstnär född i Helsingborg 1954, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 18:04:40
26/8 15:38:50
Lars Rading
Läs mer om Lars Rading